04-800-8000
 
   ראשי       אודות       תחומי עיסוק       ייצוג עובדים       ייצוג מעסיקים       מאמרים       פסיקה       יצירת קשר   

    תחומי עיסוק
    משפט העבודה האישי
    משפט העבודה הקיבוצי
    הטרדה מינית
    פנסיה
    הגבלת עיסוק
    הליכים בפני התמ``ת
    דיני ספורט
    תאונת עבודה


הטרדה מינית
 אלעד חן - משרד עורכי דין מייצג עובדים ומעסיקים בכל הנושאים הנוגעים והנובעים מתלונות על הטרדה מינית בעבודה או בקבלה לעבודה.

המשרד מייצג, מלווה ומייעץ באופן שוטף, עובדים ומעסיקים, בכל הנושאים הנוגעים והנובעים מחוק למניעת הטרדה מינית בעבודה וליישומו.

החוק למניעת הטרדה מינית נועד לשנות את המציאות החברתית בישראל, להגביר את המודעות הציבורית לחומרת התופעה ולמנוע התפשטותה. הטרדה מינית מהווה פגיעה בכבוד האדם, בחירותו, בפרטיותו ובזכותו לשוויון.

הטרדה מינית בעבודה איננה רק נגיעות פיסיות ללא הסכמה או כפיית מין. היא כוללת הצעות חוזרות ונשנות בעלות אופי מיני, אמירות חוזרות ונשנות המופנות לאדם ומתמקדות במיניותו, התייחסות מבזה או משפילה לאדם הקשורה במינו, במיניותו או בנטייתו המינית, וסחיטה באיומים כשהמעשה הנדרש הוא בעל אופי מיני. 

החוק למניעת הטרדה מינית והתקנות שהותקנו מכוחו, קבעו עקרונות בדרכי הטיפול בתלונות על הטרדה מינית בעבודה. פסיקת בתי הדין על כל ערכאותיהם התוותה את הדרך בה על המעסיק לבחון, לברר ולטפל בתלונות על הטרדה מינית בעבודה. 

מעסיקים צריכים לנקוט בכל האמצעים על מנת לנסות ולמגר את תופעת ההטרדה המינית בעבודה, לטפל באופן מיידי בכל תלונה ולעשות את סביבת העבודה נקיה. דרכי הטיפול, הבירור, החשיפה והמניעה של הטרדה מינית בעבודה הפך להיות חלק בלתי נפרד ממערכת יחסי העבודה בכל מקום עבודה. 


לתיאום פגישת יעוץ
הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר
04-800-8000
או שילחו את פרטיכם ונחזור אליכם

כל הזכויות שמורת לאלעד חן - משרד עורכי דין / רח' יוסף לוי 17 קריית ביאליק / טל. 04-800-8000 / פקס. 04-803-8000 / דוא"ל. mail@eladlaw.co.il